Profesionálne upratovanie kancelárií a firiem

Kvalita a vzhľad pracovného prostredia má obrovský vplyv nielen na výkonnosť zamestnancov, ale aj na ich zdravie. Nikomu sa nemôže pracovať dobre v zaprášenom či inak znečistenom prostredí. Čistota a hygiena v mieste, v ktorom trávite prevažnú časť dňa, sa odráža aj na reprezentácii vás či vašej firmy. Nechajte upratovanie kancelárie či vašej firmy na profesionálov.

uklid1

Upratovanie firiem a kancelárií zahŕňa

  • utieranie prachu z dostupných miest (skrine, stoly a pod.)
  • čistenie podláh a kobercov
  • umývanie sociálneho zariadenia (vrátane doplnenia toaletného papiera, mydla a pod.)
  • upratovanie kuchynky a kúpeľne
  • vynášanie odpadkov a doplňovanie odpadkových vriec do košov
  • umývanie okien, parapetov a priedomí
  • čistenie radiátorov a iných vykurovacích telies
  • dezinfekcia kľučiek, madiel, vypínačov a pod.

Dbáme na ochranu životného prostredia

Počas upratovania používame výhradne ekologické čistiace prostriedky. Sme teda maximálne šetrní nielen k všetkému vybaveniu kancelárií, ale najmä k životnému prostrediu.

Upratovanie prispôsobujeme potrebám prevádzky

Na rozsahu upratovacích prác sa s vami dohodneme vždy individuálne. Samozrejmosťou je, že budeme upratovanie zabezpečovať v čase, keď to žiadnym spôsobom nenaruší chod vašej kancelárie alebo firmy. Po dohode je možné upratovať aj v nočných hodinách.

Cena upratovania kancelárií

Cena upratovania vašej kancelárie alebo firmy sa odvíja od frekvencie a typov úkonov. Objednať si u nás môžete jednorázové, generálne či pravidelné upratovanie. Pravidelné upratovanie kancelárií vykonávame už od  66,67 eur mesačne. Upratovanie kancelárií za túto cenu zahŕňa 1x týždenne (4x mesačne) upratovanie podlahových krytín, vysávanie kobercov, utieranie stolov a všetkých dostupných miest do výšky 1,5 m, vynášanie odpadu vrátane doplnenia odpadkových vriec, upratovanie sociálnych zariadení vrátane dodania toaletných potrieb (toaletný papier, tekuté mydlo a pod.), upratovanie kuchynky a kúpeľne, pranie utierok a obrusov, a umývanie radiátorov.

Upratovanie zabezpečujeme len v Bratislave

Upratovanie kancelárií a firiem poskytujeme len v Bratislave. Pre klientov, ktorí sú od Bratislavy vzdialení do 20 km, a radi by využili naše upratovacie služby, ponúkame individuálne riešenie, ktoré je však nutné prebrať osobne. Neváhajte nás preto kontaktovať, určite sa dohodneme.


DAMA EKO Upratovanie v BratislaveEko Upratovanie © 2016