Upratovacie služby a práce ekologického charakteru

Ponúkame komplexné upratovacie služby špičkovej kvality a navyše ekologicky. Sústredíme sa na detaily, ktoré zaistia, že výsledkom našej práce bude dokonalá čistota. Prispôsobíme sa vašim potrebám a požiadavkám. Nižšie sa môžete pozrieť, aké upratovacie služby ponúkame.

úklid kanceláří

UPRATOVACIE SLUŽBY
PRE FIRMY A KANCELÁRIÍ

Pre kancelárie, zázemie firiem a administratívne budovy, ponúkame jednorázové a pravidelné upratovanie. Čas upratovacích prác vždy prispôsobíme tak, aby žiadnym spôsobom nenarušoval chod vašej firmy. Zaistíme kompletné upratovanie, ktoré zahŕňa napríklad vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh, vynesenie smetí vr. doplnenia nových vreciek do košov, upratovanie sociálneho zariadenia.

od 60 € mesačne

úklid domácností

UPRATOVACIE SLUŽBY
PRE DOMÁCNOSTI A BYTOVÉ DOMY

Sú určené pre tých, komu sa doma do upratovania nechce alebo sú pre neho upratovacie práce príliš časovo náročné. Aj v prípade upratovaní domácnosti sa vám maximálne prispôsobíme. Naše gazdinky môžu vykonať mimo štandardných upratovacích prác napríklad aj pranie a žehlenie bielizne, zabezpečiť nákup, vyvenčiť vášho maznáčika apod. Všetko je na individuálnej dohode.

od 60 € mesačne

úklid zdravotnictví

UPRATOVACIE SLUŽBY
V NEMOCNICI

Na čistotu v zdravotníckych zariadeniach sú kladené obzvlášť vysoké nároky. Už niekoľko rokov sa špecializujeme na komplexné upratovacie práce a dezinfekciu nemocníc, kliník, ordinácií, lekární, laboratórií a ďalších zdravotníckych zariadení. Dbáme na maximálnu precíznosť pri krížovej kontaminácii a prenosu baktérií, impregnáciu podlahových krytín a dezinfekčnú morálku.

od 60 € mesačne

strojový úklid

UPRATOVACIE PRÁCE
POMOCOU ČISTIACICH STROJOV

Pre upratovanie rôznych typov podláh, schodísk, dlažieb, škár, garáží, parkiet, hál, skladových priestorov a pod. používame profesionálne kotúčové stroje s rotačnými kefami Compact. Upratovacie práce vykonávame buď jednorázovo alebo v pravidelných intervaloch. V prípade pravidelných prác zabezpečujeme po dohode nonstop upratovanie 7 dní v týždni a 24 hodín denne.

od 60 € mesačne

 

Používame ekologické prípravky

Pri upratovaní používame výhradne ekologické prípravky. Sú zárukou vysokej efektivity aj šetrnosti ku všetkým povrchom! Využívame produkty značky FROSCH, pretože ich obsah tvoria látky ľahko odbúrateľné v prírode (napr. Ocot, soľ a citrón) a súčasne sú zárukou odstránenia všetkých druhov nečistôt. Používame tiež prípravky značky Winni's, ktoré obsahujú povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu. Vďaka tomu sú šetrné a neobsahujú žiadne alergény.

Upratujeme v Bratislave

Poskytujeme upratovacie služby a všetky práce s tým spojené iba na území hlavného mesta Bratislava a v blízkom okolí. V prípade záujmu o naše upratovacie služby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

 
nahoru

DAMA EKO Upratovanie v BratislaveEko Upratovanie © 2016