Naši spokojní zákazníci

kuriérskou spoločnosť 4GO

Kuriérskou spoločnosť 4GO

Pre predné slovenský kuriérskou službu GO4 zabezpečujeme pravidelný týždenný upratovanie kancelárií, aby sa jej zamestnanci vo svojom pracovnom prostredí cítili dobre a mohli sa plne sústrediť na svoju prácu.

Spoločné bytové priestory

Spoločné bytové priestory

Pravidelné upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome zariaďujeme pre vlastníkov bytov a NP Weinhauer a tým zabezpečujeme nájomníkom príjemné bývanie v čistom prostredí.

Cestovná kancelária Zájazdy.sk

Cestovná kancelária Zájazdy.sk

Medzi našich dlhodobo spokojných klientov patria tiež cestovná kancelária Zájazdy.sk, pre ktorú vykonávame pravidelné týždenné upratovanie kancelárie.

Nemocnice Na Františku

Nemocnice Na Františku

Komplexné a každodenné upratovacie práce pre jednu z najväčších nemocníc v srdci Európy. Pre nemocnici Na Františku robíme mimo pravidelných prác tiež mimoriadne a generálne upratovanie.

Soňa Kouřimská, vedoucí provozního úseku, o nás napsala: “Vzhledem k tomu, že se tato úklidová společnost a její pracovníci osvědčili a jsme s nimi naprosto spokojeni, rádi budeme pokračovat ve spolupráci i nadále.”

Kanceláře rádia Impuls

Kanceláře rádia Impuls

Pravidelné upratovanie pre jedno z najväčších a najpočúvanejších rádií v Čechách a na Morave, rádio Impuls. Naši pracovníci v rádiu trávi každý deň a zaisťujú komplexné upratovacie služby, aby sa celý tím rádia cítil sviežo a čisto.

Pavel Janda z Londa s.r.o. o nás řekl: “Oceňuji komunikaci s celým úklidovým týmem, ale také konstruktivní jednání s majitelem, panem Havelkou. S firmou nebyl nikdy žádný problém a případné drobné provozní věci se vyřešili obratem.”

Arcibiskupství pražské

Arcibiskupství pražské

Upratovanie komplexného charakteru v pravidelných intervaloch a to hneď niekoľkých objektov, medzi ktoré patrí napríklad úrady, kostoly, kaplnky či farnosti. Väčšina týchto objektov sa nachádza v klenotu našej krajiny, v okolí Pražského hradu.

Yveta Jirušková z DUDA SVD spol. s.r.o. o nás řekla: “Za dobu, co pracujeme jako správcovská firma pro Arcibiskupství pražské, jsme vystřídali několik úklidových firem. Až konečně společnost DAMA úklid nám dokázala vyjít vstříc, dostát všem závazkům a našim požadavkům.”

CTPark Prague Airport, a.s.

CTPark Prague Airport, a.s.

Zaistenie ucelených upratovacích služieb pre významnú českú spoločnosť CTPark Prague Airport, a.s. so sídlom v Prahe. Pre túto spoločnosť vykonávame upratovanie skladových priestorov a administratívnych budov s rozlohou viac ako 4000 m2.

Ing. Miroslav Havel z firmy CTPark Prague Airport, a.s. o nás řekl: “Jsme maximálně spokojeni s úklidovou firmou DAMA úklid. Je na ně spolehnutí a práci vždy odvedou kvalitně a rychle. Za zmínku určitě stojí také jejich kontrolní systém, díky kterému máme maximální přehled nad tím, co a jak bylo uděláno.”

 
 
 
Zobrazit všechny reference
 
 
DAMA

Upratovanie a technológie

Nové technológie

Vlastníme certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.
Kontroly vykonávame na prevádzky s tabletom a výsledky ihneď nahrávame online aj s fotografiami.

Zamestnanci s históriou

Každý náš zamestnanec prechádza písomným i praktickým testom. U každého zamestnanca môžete vo svojej administrácii skontrolovať jeho pracovné históriu, životopis a ďalšie informácie

Kontrolný systém

Budete mať prehľad o vykonanom upratovania, časovej náročnosti aj atestáciu našich zamestnancov. Výsledky kontroly sú k dispozícii online v našom systéme

 
Více o nás
nahoru

DAMA EKO Upratovanie v BratislaveEko Upratovanie © 2016