O nás

Vykonávame ekologické upratovacie služby

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými upratovacími službami v Bratislave, Prahe, Brne a priľahlých lokalitách týchto miest. Ponúkame upratovacie služby na špičkovej úrovni s využitím tých najmodernejších technológií. Vďaka týmto skutočnostiam dokážeme ponúknuť našim zákazníkom efektívnejšie riešenie a zároveň udržať kvalitu aj cenu.

Náš team

Náš tím je plný profesionálov a všetci Vám radi pomôžu s výberom upratovacie služby podľa vašich potrieb. Môžete nás stretnúť na jednej z našich pobočiek alebo priamo pri realizácii jednej z našich mnohých upratovacích služieb. Spoznáte nás jednoducho podľa autá s Eko žabou.

Aneta
Aneta
Eva
Eva
Eva
Eva
Jirka
Jirka
Petra Havelková
Petra Havelková

História našej
upratovacie firmy

Upratovacia firma EKOBIT je spoločnosťou, ktorej história siaha až do roku 1992. Za túto dlhú históriu sme vybudovali silné zázemie, rozsiahly strojový park, pobočkami v Prahe, Brne a Bratislave, vlastné kontrolné online systém, ale aj efektívny systém práce a komunikácie nielen medzi nami , ale predovšetkým s klientmi. Dnes sa môžeme pýšiť veľmi bohatými skúsenosťami, ktoré máme podložené viac ako 300 stálymi a spokojnými zákazníkmi. Firma tiež niekoľko rokov disponuje medzinárodnými certifikáty ISO 9001 - systém manažérstva kvality a ISO 14001 - environmentálny manažment a znižovanie dopadov našej činnosti na životné prostredie. Tieto certifikácie sú pre našich klientov zárukou kvalitne odvedenej práce s dôrazom na ekologický upratovanie a ochranu životného prostredia.

Naša vízia

Ponúknuť zákazníkom ekologické riešenie
a zároveň udržať kvalitu aj cenu.

Naše moto

Vytvárať ľuďom lepšie podmienky pre ich
prácu i bývanie.

Zariadime všetky upratovacie služby

Upratovanie kancelárií

Upratovanie kancelárií

Pre kancelárie, zázemie firiem a administratívne budovy, ponúkame jednorazové i pravidelné upratovacie služby.

mám záujem
Upratovanie bytových domov

Upratovanie bytových domov

Je určené pre tých, komu sa doma do upratovania nechce alebo sú pre neho upratovacie práce príliš časovo náročné.

mám záujem
Strojové čistenie podláh

Strojové čistenie podláh

Pre upratovanie rôznych typov podláh, schodísk, dlažieb, škár, garáží, parkiet, hál, skladových priestorov a pod.

mám záujem
Dezinfekcia ozónom

Dezinfekcia ozónom

Dezinfekcia ozónom pre likvidáciu všetkých vírusov a baktérií vrátane koronavírusy.

mám záujem

Ponúkame viac ako upratovacie služby

Dôležitá je vždy obojstranná spokojnosť, a tej je možné docieliť len v prípade, že ponúknete svojim klientom niečo, čo ostatní nemôžu. My ponúkame našim klientom okrem ekologického upratovania naviac tiež online kontrolný systém kvality, špičkový a preverený personál a mnohoročné skúsenosti.

Ekologie na prvním místě

Ekológia na prvom mieste

Ekológia je pre nás dôležitá a preto používame výhradne ekologické čistiace prostriedky, ktoré vám zaistia čisté a zdravé pracovné prostredie.

Kontrola kvality online přes internet

Kontrola kvality online

Vďaka unikátnemu on-line kontrolnému systému môžete na svojom telefóne alebo počítači, sledovať celý proces upratovania v reálnom čase a riešiť prípadné problémy.

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitné a preverený personál

Zamestnancov si starostlivo vyberáme a každý je pre svoju prácu dôkladne preškolený. Ich osobné profily môžete vidieť priamo v kontrolnom systéme.

Dopytový formulár

* Všetky položky označené hviezdičkou je nutné vyplniť pre správne odoslanie kontaktného formulára.