Sme Ekologická upratovacia spoločnosť

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými upratovacími službami v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkame upratovacie služby na špičkovej úrovni s využitím tých najmodernejších technológií. Vďaka týmto skutočnostiam dokážeme ponúknuť našim zákazníkom efektívnejšie riešenia a zároveň udržať kvalitu aj cenu.

História našej spoločnosti

Upratovacia firma EKOBIT je spoločnosťou, ktorej história siaha až do roku 1992. Za túto dlhú históriu sme vybudovali silné zázemie, rozsiahly strojový park, pobočku v Prahe a Brne, vlastný kontrolný online systém, ale aj efektívny systém práce a komunikácia nielen medzi nami, ale predovšetkým s klientmi. Dnes sa môžeme pýšiť veľmi bohatými skúsenosťami, ktoré máme podložené viac ako 300 stálymi a spokojnými zákazníkmi. Naša firma tiež niekoľko rokov disponuje medzinárodnými certifikátmi ISO 9001 - systém manažérstva kvality a ISO 14001 - environmentálny manažment a znižovanie dopadov našej činnosti na životné prostredie. Tieto certifikáty sú pre našich klientov zárukou kvalitne odvedenej práce s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Ponúkame viac ako upratovanie

Dôležitá je vždy obojstranná spokojnosť, a tej sa dá docieliť len v prípade, že ponúknete svojim klientom niečo, čo ostatní nemôžu. My ponúkame našim klientom okrem ekologického upratovania naviac tiež online systém kontroly kvality, špičkový a preverený personál a mnohoročné skúsenosti.

Ekológia na prvom mieste

K upratovaniu využívame výhradne ekologicky šetrné prípravky od značiek FROSCH a Winni's, ktoré si vie poradiť so všetkými druhmi nečistôt a pritom sú maximálne šetrné ku všetkým druhom povrchov, k prírode aj ľudskému zdraviu. Obsahujú totiž látky, ktoré sa v prírode ľahko rozkladajú.
Ekologický úklid
 
Úklid s přehledem

Kontrola kvality online cez internet

Stálym klientom našej upratovacej firmy, ktorí vyžadujú pravidelné upratovanie, poskytujeme zdarma online kontrolný systém. Prostredníctvom tohto systému môžu sledovať stav a časovú náročnosť upratovacích prác. Naši pracovníci totiž každú zákazku dokumentujú a ihneď posielajú online report vrátane fotografií. Tieto reporty o kvalite vykonaného upratovania si potom môžu naši klienti skontrolovať v administrácii nášho systému, a to nielen na stolnom počítači či notebooku, ale tiež na tablete alebo smartfóne.

 

Kvalitný a preverený personál

Kvalitný a preverený personál je srdcom celej firmy. Uchádzači o prácu v našej upratovacej firme prechádzajú veľmi starostlivými internými testami a previerkami. Vždy chceme poznať preukázateľný životopis a doterajšiu pracovnú históriu potenciálneho zamestnanca. Tieto informácie si môžete prečítať v našom kontrolnom systéme, v ktorom má každý pracovník svoj osobný profil s fotografiou a životopisom.

Čisto i v přírodě

Zariadime každý upratovanie.

úklid kanceláří úklid domácností strojový úklid úklid zdravotnictví
nahoru

DAMA EKO Upratovanie v BratislaveEko Upratovanie © 2016