Novinky firmy DAMA Eko upratovanie

 

Zimné obdobie (garáže a sneh)

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie, sa tiež zameriava na odpratávanie snehu a snehovú pohotovosť. V prípade vášho záujmu sa prosím neváhajte obrátiť na našich obchodných zástupcov, ktorí Vám radi pomôžu a vysvetlia všetko potrebné. Najmä v zimnom období, je potreba aj strojové čistenie garáží a garážového státia. Najmä kvôli soli, ktorá je agresívnejšia a môže spôsobovať trvalé poškodenie povrchu v garážach. 

 

1 

 

 

Vianočné sviatky

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie, Vám praje krásne prežitie Vianočných sviatkov a bohatého Ježiška, budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu so všetkými klientmi aj v ďalšom roku a budeme sa aj tešiť na ďalšiu úspešnú spoluprácu. 

 

novorocni-prani-pf-2016-krajina-251

 

Ponuka práce v Bratislave

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie, hľadá pracovníčku upratovacích služieb do svojho upratovacieho teamu. Pre bližšie informácie, prosím volajte na číslo 02/21201305.

 

5565f876915f69d049e50b00

 

Nová spolupráca so spoločnosťou AVES

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie, novo nadviazala spoluprácu so spoločnosťou AVES, ktorá zaisťuje správcovstvo budov a stráženie. 

 

60709022

 

Nová spolupráca so spoločnosťou EYELEVEL

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie, začala novo spolupracovať so spoločnosťou EYELEVEL, pre ktorú pravidelne upratuje ich kancelárske priestory, sme veľmi radi, že sa Vám môžeme pochváliť úspešným výberovým konaním, ktoré sa nám podarilo uzavrieť a so spoločnosťou podpísať zmluvu.  

 

screen shot 2015-05-27 at 11.51.48

 

Upratovanie po stavbe

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie práve dokončila predkolaudačné upratovanie, ktorý bol prevedený do čista, pred odovzdaním diela majiteľom jednotlivých bytov v dome. Spolupráca prebehla bezproblémovo a sme dohodnutí na ďalšie pokračovanie spolupráce. Spoločnosť Strabag ptarí medzi našich významných klientov. Všetko sme stihli v termíne a kvalita práce bola veľmi dobrá, tak ako sme dostali potvrdené na odovzdávacom protokole. 

 

strabag logo01 big

 

Upratovanie po stavbe

 

Spoločnosť DAMA EKO upratovanie, sa snaží zmerať aj na špecifické upratovanie, teda konkrétne na výškové práce. Nie sme len upratovacia spoločnosť, ale snažíme sa zabezpečiť komplexné upratovacie služby. V našej spoločnosti neradi hovoríme nie, preto máme vo výbave najrôznejšie stroje, ktoré zvládnu rôzne upratovanie. Na fotke môžete vidieť dokončovanie upratovania dvoch novo postavených domov a 32 bytových jednotiek. 

 

image1

Upratovanie po stavbe

 

Naša spoločnosť DAMA EKO upratovanie, sa snaží o osvetu aj v oblasti po stavebných upratovaní, nie vždy sa na stavbe dodržiavajú všetky predpisy, ktoré by pomohli odľahčiť aj prírode. Naša spoločnosť, sa zameriava na triedenie odpadu na stavbe a upratovanie vykonáva pomocou ekologických prostriedkov, ktoré zaťažujú životné prostredie o oveľa menej, než bežné chemické prostriedky na upratovanie, ale pritom nestrácajú svoju účinnosť. Momentálne dokončujeme upratovanie pred kolaudáciou novej budovy pre Českú poľnohospodársku univerzitu, ktorá dokončuje stavbu novej medziodborovej fakulty. 

 

czu-ceska-zemedelska-univerzita-v-praze-p198536z265474u

 

Nákup extraktora na koberce

 

Naša spoločnosť DAMA EKO upratovanie, rozširuje svoj strojový park. Zamerali sme sa na strojové upratovanie a hlavne na silné tipy znečistenia, do našej spoločnosti sme kúpili nový kobercový extraktor. V poslednej dobe, sme zaznamenali zvýšený záujem o strojové čistenie kobercov, preto sme sa rozhodli rozšíriť naše kobercové extraktory o extraktor od Karcher Puzzi 10-1, ktorý je jednička vo svojej konkurencii. 

 

11931200 popup

 

Nákup priemyselného parného extraktora

 

Naša spoločnosť DAMA EKO upratovanie, rozširuje svoj strojový park. Zamerali sme sa na strojové upratovanie a hlavne na silné tipy znečistenia, do našej spoločnosti sme kúpili nový parný extraktor. Ten nám pomôže odstraňovať veľmi zašlú špinu a zároveň ničiť baktérie, jedná sa o vysoko profesionálny parný extraktor, ktorý umožní odstraňovať mastnotu v kuchyni, na dlažbe, očisťovať omietky a zároveň všetko bez používania agresívnej chémie. 

 

 vyr 467Nilfisk-ALTO-SDV-4500 L1

Pomoc pre útulok!

 

Spoločnostiam DAMA EKO upratovanie a AWIS upratovanie, nie je ľahostajné životné prostredie, rovnako tak ako nám nie je ľahostajný život okolo nás, preto sme sa rozhodli pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Tento mesiac, sme sa rozhodli darovať mačaciemu útulku vo Skrýšově na Vysočine, niekoľko balení upratovacích a čistiacich prostriedkov. Záleží nám na tom, aby sa prostriedky dostali do správnych rúk, tak sme ich doviezli do útulku osobne, aby sme mali istotu, že sa tak stane. Majitelia útulku si od nás všetko s radosťou prevzali. Držíme im palce a ďakujeme ľuďom, ako sú Homolka, za ich ochotu pomáhať opusteným zvieratám. 

Více o útulku na http://www.navysocine.cz/

 

Útulek

Nové prostriedky (Realprofi)

 

Po dvoch mesiacoch testovania sa naša spoločnosť rozhodla pre zmenu dodávateľa čistiacich prostriedkov, ktoré používame v ekologickom upratovaní, hlavne nás príjemne prekvapila účinnosť čistiacich prostriedkov, ktorá bola veľmi vysoká. Na základe aj ďalších skutočností, sme sa rozhodli o zmene našej rady čistiacich prostriedkov. 

Real profi skupina

 

Letáková akcia spoločnosti DAMA EKO upratovanie

 

Už v rámci prebiehajúcej akcie, Vám predstavujeme leták, ktorý sa dostane napríklad práve Vám do ruky. Ide o akciu na pravidelné upratovania, so zaujímavými benefitmi. Neváhajte nás kontaktovať a získať tak veľmi zaujímavé benefity v rámci vášho ekologického upratovania od DAMA EKO upratovanie.  

 

ujf

 

5 Dôvodov prečo práve DAMA EKO upratovanie

 

1. Ekológia je našim hlavným cieľom. Používame upratovacie prostriedky a neustále sa snažíme, vyhľadávať nových lepších dodávateľov. Upratujeme ekologicky za bežnú cenu.

 

2. Nové technológie. V našej spoločnosti sa neustále snažíme zlepšovať technológie upratovania. Na dodržiavanie dbáme, vďaka prísnym predpisom a tým zaručujeme splnenie všetkých záväzkov.

 

3. Zamestnanci s históriou. U nás má každý zamestnanec svoju kartu, ktorá sa dá dohľadať na internete, kde si môžete nájsť jeho životopis, pracovnú históriu, fotografiu a ďalšie informácie. 

 

4. Publikujeme. Naša spoločnosť sa snaží nielen vykonávať upratovacie práce, ale sme aktívni aj vo zvyšovaní povedomia o ekologickom upratovaní.

 

5. Systém kontroly kvality. Naša spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO: 9001 a 14001, tým zaručujeme kvalitné postupy pri kontrole upratovacích služieb.

 

 skladaci-letak-Dama

 

História

 

Spoločnosť DAMA sa upratovaním zaoberá už dvadsať rokov, pretože prevzala väčšinu skúseností od svojej materskej spoločnosti AWIS upratovanie. Bohužiaľ v spojení upratovania kancelárií a ostatných pravidelných upratovaní, je spojené aj nasadzovanie chemických prostriedkov, preto sa práve DAMA upratovanie snaží zamerať na ekologické upratovanie, ktoré toľko nezaťažuje životné prostredie, na ktorom nám naozaj záleží. Vďaka našej snahe a publikovanie, sme sa dostali do povedomia zákazníkov a presadili sa na trhu s ekologickým upratovaním. 

 

3291f2d

 

Akcia, ktorá poteší

 

Novo sme sa rozhodli v rámci firemnej akcie pre nových klientov venovať 50% z prvej fakturácie a k tomu ako bonus po klientov v rámci vernostného programu sa snažíme podporovať kultúrne, spoločenské, športové a ďalšie aktivity. 

 

Pravidelné upratovanie zelenú cestou

 

Pravidelné upratovanie s ohľadom na životné prostredie. Životné prostredie je neustále zaťažované najrôznejšími chemikáliami. Pokiaľ chcete životné prostredie ušetriť, zanechajte čistiacich a umývacích taktík s pomocou chemických prípravkov a vrhnite sa na šetrné postupy a prostriedky. Upratovanie nijako neutrpí a vy budete mať dobrý pocit, že ste urobili niečo pre zdravšie prostredie vo svojom okolí.

green-eco-friendly-cleaning-products b0304ebac6acce9d32ce30deaff5d6b2

 

 

Nové prostriedky

 

Pretože naša spoločnosť stále hľadá najlepšie prostriedky na upratovanie, ktoré by zlepšili kvalitu našej práce, rozhodli sme sa otestovať nové prostriedky od firmy Realprofi. Skúšame celý rad z radov výrobkov tejto spoločnosti. Pre našu firmu, je podstatná kvalita upratovania a základný stavebný kameň sú práve čistiace prostriedky. Rozhodli sme sa na základe veľmi dobrého odporúčania, od nášho dodávateľa čistiacich prostriedkov. Tešíme sa na prvú spätnú väzbu od našich zákazníkov a pani na upratovanie.

IMG 11972

nahoru

DAMA EKO Upratovanie v BratislaveEko Upratovanie © 2016