Volné pracovní místo uklízečka

Upratovanie administratívnej budovy v Bratislave

Hľadáme spoľahlivé pani na upratovanie administratívnej budovy a priestorov stomatológie v nemocnici v Bratislave na 4 - 6 hod/denne, po-pia od 1.8.2017. Mzda 3,50 Eur/hod. Pre bližšie informácie volajte na číslo 02/21 201 305alebo napíšte e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Budeme sa tešiť na stretnutie s vami.

 

Volné pracovní místo mistr úklidů

Hľadáme majstra upratovania pre prácu s ťažkými strojmi

Hľadáme majstra upratovania, ktorý bude pracovať s najnovšími strojmi pre upratovanie (napr. Leštiace stroj na parkety). Ponúkame možnosť kvalitného zárobku na plný alebo polovičný úväzok. Hľadáme spoľahlivého muža, ktorý sa nebojí práce. Ponúkame až 190Kč / hod pri kvalitnej a rýchlej práci. Pre bližšie informácie volajte na číslo 02/21 201 305alebo napíšte e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Budeme sa tešiť na stretnutie s vami.

 

Volné pracovní místo uklízečka

Chcete sa stať pani na upratovanie?

Hľadáme do nášho pracovného kvalitné a spoľahlivé pracovníkov upratovacích služieb, ktorí budú upratovať poznáme lokality. Výplata na základe odvedenej práce a odpracovaných hodín až 6€ / hod . Práce môže byť na čiastočný úväzok a aj na plný úväzok. Práca je vhodná pre každého, naša priorita je, aby bol pracovník spoľahlivý. Lokality upratovania domácnosti, kancelárie, spoločné priestory domov, žehlenie, pranie, atď. Pre bližšie informácie volajte na číslo 02/21 201 305alebo napíšte e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Budeme sa tešiť na stretnutie s vami.

nahoru

DAMA EKO Upratovanie v BratislaveEko Upratovanie © 2016